ZWROTY

Zamówiony produkt okazał się nie trafiony? Możesz w ciągu 14 dni dokonać zwrotu.

1

Wypełnij formularz zwrotu online, dostępny na Twoim koncie po zalogowaniu lub pobierz i uzupełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrotu towaru.

Formularz wypełniony poprzez konto klienta automatycznie zapisuje się w panelu klienta (i nie ma konieczności załączania drukowanej wersji do paczki). Formularz można również pobrać ze strony www.fasardi.com, wydrukować i odesłać z przesyłką na adres: Sklep Fasardi  ul. Warszawska 44/50 (IV p) 95-200 Pabianice

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZWROTU

2

Odeślij zwracany towar wraz z formularzem zwrotu na adres:  Sklep Fasardi  ul. Warszawska 44/50 (IV p) 95-200 Pabianice 

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. Sklep nie odbiera również  paczek z paczkomatów. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący. Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas e-mail z informacją o rozpatrzeniu zwrotu.

Pamiętaj o tym, aby starannie zapakować i zabezpieczyć zwracany towar! Przypominamy, że nie może on nosić śladów użytkowania. 

ODEŚLIJ

3

Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W zależności od tego jaką formę płatności wybrałeś, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze, zwrot nastąpi na rachunek, który wpisałeś w formularzu.

Jeśli dokonałeś płatności przez serwis PayU/Przelewy24/PayPal, pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów. Zwrot produktu skutkuje korektą dokumentu potwierdzającego zakup.

ZWROT ŚRODKÓW

FORMULARZ ZWROTU

REKLAMACJE

Jeśli zakupiony artykuł posiada wadę lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.

1

Wypełnij formularz  online, dostępny na Twoim koncie po zalogowaniu lub pobierz i uzupełnij formularz reklamacyjny.

Formularz wypełniony poprzez konto klienta automatycznie zapisuje się w panelu klienta (i nie ma konieczności załączania drukowanej wersji do paczki). Formularz można również pobrać ze strony www.fasardi.com, wydrukować i odesłać z przesyłką na adres: Sklep Fasardi  ul. Warszawska 44/50 (IV p) 95-200 Pabianice

Pamiętaj o dokładnym opisaniu powodu reklamacji!

UZUPEŁNIJ FORMULARZ

2

Odeślij towar wraz z dokumentem reklamacyjnym na adres: Sklep Fasardi  ul. Warszawska 44/50 (IV p) 95-200 Pabianice

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. Sklep nie odbiera również  paczek z paczkomatów. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi sprzedawca (jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie).  

Do wyboru klienta sklep proponuje następujące opcje:

  • sklep zamawia kuriera
  • klient dowolnym środkiem transportu odsyła przesyłkę (koszt zwracany przez sklep do 13,00zł)

Pamiętaj o tym, aby starannie zapakować i zabezpieczyć reklamowany towar! Reklamowany towar powinien być czysty. Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas e-mail z informacją o rozpatrzeniu reklamacji.

ODEŚLIJ

3

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji zwrot środków zostanie dokonany w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu w magazynie. W zależności od tego jaką formę płatności wybrałeś, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze, zwrot nastąpi na rachunek, który wpisałeś w formularzu reklamacyjnym. Jeśli dokonałeś płatności przez serwis PayU/Przelewy24/PayPal, pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów. Zwrot produktu skutkuje korektą dokumentu potwierdzającego zakup.

ZWROT ŚRODKÓW

FORMULARZ ZWROTU

Loading...